XVII Międzynarodowy Ekstremalny Maraton Pieszy KIERAT 2020
17th International Extreme Walking Marathon KIERAT 2020
Strona główna
Homepage
Regulamin
Regulations
Zgłoszenia
Application forms
Uczestnicy / Participants
Wyniki / Results
Galeria / Gallery
Mapy / Maps
Archiwum / Archive



Przed sprawdzeniem statystyki i listy startowej odśwież stronę

odśwież

KIERAT 2020 - STATYSTYKA / STATS
(z uwzględnieniem rezygnacji / including the resignations)
Liczba zgłoszeń / Number of applications:
Kobiety / Women: 54 ; Mężczyźni / Men: 245 ; Razem / Total: 299 ;
ostatnia aktualizacja / last update: 2020-10-17 18:05

Liczba wpłat wpisowego / Number of fee payments: 79 ;
ostatnia aktualizacja / last update: 2020-06-12
(wg daty księgowania wpłaty na koncie organizatora)
W razie braku potwierdzenia wpłaty na liście po upływie 3 dni roboczych od jej
dokonania, prosimy o przesłanie skanu dowodu wpłaty lub potwierdzenia
dokonania przelewu na adres
kierat2004@wp.pl

Liczba wolnych miejsc / number of availability:
wg liczby zgłoszeń / by number of applications: 501 /800;
wg liczby wpłat wpisowego / by number of fee payments: 721 /800;

Wiek uczestników / Age of participants:
Średni / Average: 39 lat / years; ( 15 - 70 );

Liczba zapisanych osób, które już startowały w "Kieracie" / Number of persons who have already competed in "Kierat": 171 ;

LISTA STARTOWA / STARTLIST - KIERAT 2020
(w kolejności alfabetycznej; numery startowe będą przydzielane podczas rejestracji)
(in alphabetical order; starting numbers will be assigned during registration)


UWAGA / NOTE
kolumna "KST" (doświadczenie) / column "AST" (experience)
"0" - pierwszy start w "Kieracie" / first start in "Kierat"
"1" - kolejny start w "Kieracie" / another start in "Kierat"

kolumna "WP" (wpisowe) / column "FEE"
"TAK" - wpisowe wpłynęło na rachunek bankowy organizatora / payment received on the bank account of the organizer;
"----" - wymagane potwierdzenie wpłaty przy rejestracji / the confirmation of payment should be presented at registration in competition office.
"TAK!" - wymagana dopłata przed startem / payment is required prior to the start.
Lista nie jest aktualizowana automatycznie - każde zgłoszenie musi być zaakceptowane przez moderatora
NAZWISKO I IMIĘ
SURNAME AND NAME
KRAJ / MIASTO
COUNTRY / CITY
KLUB / DRUŻYNA
CLUB / TEAM
KST
AST
WP
FEE
Adamiec Łukasz PL Skomielna Biała ---- 1 ----
Aleksiuk Tomasz PL Warszawa ---- 0 ----
Andrzejewski Piotr PL Człuchów ---- 0 TAK
Arjan Michał PL Złotoryja Gryf Wysocko 0 ----
Bajak Mirosław PL Kraków ---- 1 ----
Balicki Tomasz PL Gdynia Dzik Morski 1 ----
Baranowski Jan PL Warszawa ---- 1 TAK
Barszcz Edyta PL Radom ---- 0 ----
Basiński Ryszard PL Strzelin na kazda pogode 1 ----
Basiński Sebastian PL Strzelin Na Każdą Pogodę 1 ----
Baszczyńska Ewelina PL Gliwice ---- 1 ----
Bednarz Marcin PL Zawiercie ---- 0 TAK
Belniak Iwona PL Radzyń Podlaski ---- 0 ----
Benedyk Mateusz PL Wrocław Podatki to kradzież 1 TAK
Bernacki Eugeniusz PL Gliwice Polski Klub Alpejski 1 TAK
Białucha Sergiusz PL Bytom Saint-Gobain Squad 1 ----
Bieniek Marcin PL Warszawa ---- 1 ----
Binko Miłosz PL Chorzów Kuźnia Damiana 1 ----
Błaszkowiak Błażej PL Karwiany ---- 0 TAK
Błoch Arkadiusz PL Rogów turbożółwie 1 ----
Bogacki Rafał PL Kraków ---- 1 ----
Bojkowski Maciej PL Kraków ---- 1 TAK
Borek Dorian PL Rybnik SKPG HARNASIE 1 TAK
Borkowski Andrzej PL Gniezno ---- 1 TAK
Borucki Paweł PL Szamocin Wybrzeże Klatki Schodowej 0 ----
Brzyszcz Wojciech PL Kraków ---- 0 ----
Buczek Adam PL Biłgoraj sierota resortu 1 TAK
Bukowiec Mariusz PL Laskowa Grizzly 1 ----
Chudecki Kamil PL Warszawa Vege Runners 1 TAK
Chwalencki Grzegorz PL Strzelce Krajeńskie TakTrzebaŻyć 0 ----
Ciuła Piotr PL Podegrodzie BridgeTeam 0 TAK
Cuchra Paweł PL Koluszki turbożółwie 0 TAK
Curzydło Krzysztof PL Gdańsk ---- 0 TAK
Cwalina Karol PL Warszawa OK!Sport 1 TAK
Cygan Piotr PL Bielany Wrocławskie Run4Fun Ultra #Marcin Świerc TEAM 1 ----
Czapla Mariola PL Ruda Śląska STUDIO GTS KATOWICE 0 ----
Czapla Piotr PL Ruda Śląska Studio GTS Katowice 0 ----
Czechowski Andrzej PL Bochnia ---- 0 ----
Czempas Artur PL Bieruń Jedz Budyń 1 ----
Czempas Bartłomiej PL Bieruń Jedz Budyń 0 ----
Czerniewski Marcin PL Warszawa ---- 0 ----
Czuba Piotr PL Warszawa TNT MOTOCROSS 0 ----
Czyżak Błażej PL Mrowino ---- 0 ----
Dajema Sławomir PL Cholerzyn Zgórmysyny AT 1 ----
Dobrochowski Robert PL Lubliniec ---- 0 TAK
Dobruchowski Jarosław PL Wrocław Pauza co kilometr 0 ----
Domański Michał PL Piekary Śląskie ---- 1 ----
Doniec Michał PL Kraków Clico Team 0 ----
Dragon Przemysław PL Połaniec ---- 1 TAK
Drezner Miłosz PL Wieluń ---- 0 ----
Drogoń Maciej PL Kraków ---- 1 ----
Drożdżyński Krzysztof PL Klęk KB Powstaniec Stryków 1 TAK
Dyduła Łukasz PL Kraków Ital Car Team 1 ----
Dyduła Michał PL Kraków Ital Car Team 0 ----
Dyduła Renata PL Kraków Ital Car Team 1 ----
Dymek Rafał PL Warszawa ---- 1 TAK
Dziedzina Daniel PL Rabka-Zdrój Epic_Team 1 ----
Dzióbek Sylwia PL Wieliczka ---- 1 ----
Fabiszak Iga PL Kozielsko ---- 0 TAK
Fałowski Rafał PL ---- 1 ----
Fedorko Witold PL Będzin Quieta Movere 0 ----
Fedorowicz Michał PL Gdańsk ---- 1 ----
Firlej Michał PL Kraków ---- 1 ----
Foryś Adam PL Sochaczew SMAK Maraton Warszawa 1 TAK
Frelek Katarzyna PL Katowice PwC Service Delivery Center 0 ----
Furmańczyk Karol PL Zakopane ZAKOMOC 0 ----
Gabała Michał PL Będzin ---- 0 TAK
Gajda Sebastian PL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1 ----
Galikowska Karolina PL Kielce ---- 0 ----
Gawrylak Beata PL Piaseczno Zumbiary 0 ----
Gąsiorek Paweł PL Rybnik ---- 1 TAK
Gąsiorek Tomasz PL Kobiernice ---- 1 ----
Gdowski Sławomir PL Gliwice Spasione Miśki 1 TAK
Gierlotka Maciej PL Katowice Biegiem przez Góry 1 ----
Glanas Dariusz PL Kraków ---- 1 TAK
Głód Michał PL Elbląg Pozor Vlak! 1 ----
Gogol Sebastian PL Orzesze Formacja Śląsk 1 ----
Gorol Tomasz PL Ruda Śląska ---- 0 ----
Górna Karolina PL Żywiec ---- 1 ----
Górniak Mariola PL Lublin AleDoskonAle! 0 TAK
Górniak Paweł PL Lublin AleDoskonAle! 1 TAK
Gradek Monika PL Człuchów ---- 0 ----
Grajewska Kateryna PL Kraków ---- 0 ----
Gruhn Anna PL Wrocław Podatki to kradzież 1 ----
Gruszczyński Michał PL Dąbrowa Górnicza ---- 1 TAK
Gruszkowski Piotr PL Bibice Magazyn GÓRY 1 ----
Gryszkalis Marcin PL Łódź ---- 0 ----
Grzesiak Mateusz 2 PL Mianowice Klub AA 1 ----
Grzesik Joanna PL Głuszyca ---- 0 ----
Grzywacz Dariusz PL Warszawa ---- 0 ----
Gurba Michał PL Stary Sącz ---- 1 ----
Hajnos Maciej PL Zielona Góra Speleoklub "Bobry" Żagań 0 ----
Hankus Tomasz PL Katowice Studio GTS Katowice 0 ----
Herc Patryk PL Warszawa ---- 1 ----
Herman-Iżycki Leszek PL Warszawa ---- 1 TAK
Horbaczewski Mirosław PL Poznań www.ferraty.pl 1 ----
Hulin Karol PL Jasło SATURN-YACHTS TEAM 1 ----
Hurman Krzysztof PL Wrocław ---- 1 TAK
Jabłoński Rafał PL Zabrze Złamane Wiosło 1 TAK
Jagoda Maciej PL Chełm Śląski Dum Spiro Spero 1 TAK
Jajecznica Łukasz PL Rabka Zdrój ---- 1 TAK
Jakubiak Wojciech PL Warszawa ---- 0 TAK
Janas Marcin PL Pisarzowa SPARTAN Oddział ŻW w Krakowie 1 ----
Jańczak Anna PL Jelenia Góra ---- 0 ----
Jasiński Łukasz PL Piaski ---- 0 ----
Jaśkowiec Wojciech PL Poręba ---- 1 ----
Jaźwa Rafał PL Kraków KRAKÓW 1 TAK
Jeleń Agnieszka PL Siemianowice Śląskie ---- 0 ----
Jeleń Artur PL Siemianowice Śląskie ---- 0 ----
Jurasz Paweł PL Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki 0 ----
Jurek Jarosław PL Łososina Górna KS Florian 1 ----
Kalinowski Michał PL Tarnowskie Góry ---- 0 ----
Kaltenberg Norbert PL Kraków Zloty Loch 1 ----
Kapitan Grzegorz PL Sowliny ---- 1 ----
Kasperkiewicz Filip PL Wrocław Klub AA 1 ----
Kasperski Sławomir PL Zielona Góra ---- 0 ----
Kasztelanic Rafał PL Nadarzyn ---- 1 TAK
Kępa Robert PL Radomsko ---- 1 ----
Kiełbasa Janusz PL Kraków BBL Kraków/runningperformance.pl 1 ----
Kierat Sergiusz PL Grabina ---- 0 ----
Kierczyński Maciej PL Komorniki Contrabbandieri Team 0 ----
Kisielewski Piotr PL Kraków Team bikeBoard 1 ----
Kluszczyński Mariusz PL Skoczów Dziki Górskie 0 ----
Kmieciak Dominika PL Kowary ---- 0 ----
Kolak Konrad PL Stary Sącz Tętno pulsu 0 TAK
Kołakowski Krzysztof PL Łaziska Górne Formacja Śląsk 1 TAK
Kołodziejczyk Wojciech PL Królewiec OSP Królewiec 1 ----
Kondracka Sandra PL Łobez ---- 0 ----
Korbela Maciej PL Dąbrowa Górnicza ---- 0 ----
Korzański Krystian PL Jastrzębie-Zdrój 36HDCzB 1 TAK
Kostrzon Maciej PL Pionki Sfora BMK 0 TAK
Kościaniuk Andrzej PL Warszawa ---- 1 TAK
Kotlarski Marcin PL Mokrzeszów ---- 0 ----
Kowalczyk Rafał PL Kraków Krak-Team / Wyczerpak 1 ----
Kowalik Agnieszka PL Kielce ---- 0 ----
Kowalik Marcin PL Kielce ---- 0 ----
Kozłowska Małgorzata PL Wrocław ---- 0 TAK
Krysa Rafał PL Kraków meta na starcie 1 TAK
Krzysztofik Marcin PL Gdańsk Pozor Vlak! 1 ----
Kulis Bartosz PL Zawiercie ---- 0 TAK
Kura Monika PL Będzin ---- 0 ----
Kwiatkowska Milena PL Zielonki ---- 1 ----
Kwiecień Jerzy PL Warszawa ---- 0 ----
Lachor Krzysztof PL Kłodne ARMIA LACHORÓW 1 TAK
Lasłowski Adrian PL Siemianowice Śląskie Formacja Śląsk 1 ----
Latusek Marek PL Łaziska Górne Formacja Śląsk 1 ----
Lembowicz Grzegorz PL Swarzędz Sylwinka&Grzesiek 0 ----
Lenart Mateusz PL Myślenice ---- 0 ----
Lewandowski Michał PL Zakopane ZAKOMOC 0 ----
Lewdorowicz Wojciech PL Kady Sam Sobie Klubem 1 TAK
Lewicki Leszek PL Zielona Góra ---- 0 ----
Lewiński Jan PL Wrocław Podatki to kradzież 1 TAK
Lis Andrzej PL Kisielówka ---- 1 TAK
Litewka Jacek PL Wielka Wieś Drużyna Gabrysi 1 ----
Łabiak Łukasz PL Jelenia Góra Ostry Kadr 0 ----
Łopaciuk Przemysław PL Świdnik ---- 1 ----
Łopian Jacek PL Sobótka ---- 0 ----
Łukaszewicz Joanna PL Zielona Góra ---- 0 ----
Macher Paweł PL Bystra Szyndzielnia 1 ----
Maciaszczyk Tomasz PL Plewiska Contrabbandieri Team 1 ----
Majchrzak Maciejka PL Komorniki Contrabbandieri Team 0 ----
Majchrzak Rafał PL Jastrzębie-Zdrój Iron Erfel Ultra Trail 1 ----
Majewski Piotr PL Kamienica ---- 1 ----
Majkrzak Tomasz PL Tymbark GOPNIKI 1 ----
Malinowska Katarzyna PL Piekary Śląskie Lecymy Durś 0 ----
Małkiewicz Grzegorz PL Kraków 7.62 Team 1 ----
Markiewicz Katarzyna PL Opole ---- 0 ----
Maślanka Sebastian PL KGG Extreme 0 ----
Matras Filip PL Puławy ---- 1 ----
Matuszewski Szymon PL Poznań ---- 0 ----
Mazur Rafał PL Sidzina ---- 1 ----
Mąsior Wojciech PL Zawada ---- 1 TAK
Michalak Krzysztof PL Człuchów ---- 0 ----
Michalczyk Adam PL Poznań ---- 0 ----
Mitis Marek PL Kraków ---- 0 ----
Mleczek Tadeusz PL Świdnica ---- 1 ----
Mleczko Ewa PL Krzeszowice Summitate 1 ----
Mleczko Grzegorz PL Krzeszowice Summitate 1 ----
Mordarski Michał PL Kraków ---- 1 TAK
Mozga Piotr PL Lipce Reymontowskie ---- 1 ----
Mrzygłód Krzysztof PL Barcice ---- 1 TAK
Mucha Robert PL Jerzmanowice ---- 1 ----
Mucha Tomasz PL Kraków Siarka Kraków 1 ----
Noras Alina PL Imielin PwC Service Delivery Center 0 ----
Obarski Norbert PL Kielce ---- 1 TAK
Ociepka Waldemar PL Limanowa ---- 1 ----
Ogrodowicz Ewa PL Łódź ---- 1 TAK
Olejnik Janusz PL Nysa ---- 0 ----
Opoka Marcin PL Dobra ---- 1 TAK
Ostromęcki Rafał PL Warszawa ---- 1 ----
Otrębski Tomasz PL Zaborze ---- 1 ----
Paluchowski Tomasz PL Głuchołazy ---- 1 ----
Pankiewicz Krystian PL Stronie Śląskie ---- 0 ----
Pawłowska-Jurek Paulina PL Łososina Górna KS Florian 0 ----
Pawłowski Robert PL Warszawa TNT MOTOCROSS 0 ----
Pawłowski Robert 2 PL Warszawa TNT MOTOCROSS 0 ----
Pawłowski Szymon PL Warszawa TNT MOTOCROSS 0 TAK
Perzak Ewa PL Skrzynki ---- 0 TAK
Pęczek Dariusz PL Częstochowa ---- 1 TAK
Pieczara Krzysztof PL Jaworzno ---- 0 ----
Pilarski Mateusz PL Jabłonna ---- 0 TAK
Piłko Marcin PL Dąbrowa Górnicza BiegajZeMną 1 ----
Pintara Marcel PL Lipce Reymontowskie Turbożółwie 1 ----
Piwnik-Jędrychowska Beata PL Kielce ---- 1 ----
Piwowarczyk Łukasz PL Kraków/Słopnice Meta na starcie 1 ----
Płonka Sebastian PL Kraków ---- 1 TAK
Pochopień Jan PL Stryszawa BridgeTeam 0 TAK
Pocztowski Wojciech PL Zawoja Byle do przodu 1 ----
Podkanowicz Marcin PL Nowy Targ ---- 1 ----
Podkocki Piotr PL Chorzów Katowicki Nordick Walking 0 ----
Podsiadło Rafał PL Niepołomice ---- 1 ----
Pogorzelska Justyna PL Szczytno ---- 0 ----
Polański Rafał PL Katowice ---- 1 ----
Polewka Mariusz PL Kraków ---- 0 ----
Popko Miłosz PL Żary ---- 0 ----
Popławska Katarzyna PL Hipolitów Czarne Owce Hipolitów 1 ----
Popowicz Dariusz PL Łódź ---- 1 TAK
Prasolik Sławomir PL Pruszków ---- 0 TAK
Przysucha Maciej PL Częstochowa www.arteetlabore.pl 0 ----
Pycia Adam PL Kraków Korona Masters Kraków 1 ----
Pyta Krzysztof PL Chorzów CIECIERZYCA WEŁNOWIEC 1 ----
Radoń Michał PL Łęg Tarnowski ---- 0 ----
Rajtar Zbigniew PL Kraków Rontil - Compass 1 ----
Raubo Justyna PL Białystok ---- 0 ----
Rębisz Bogdan PL Nowa Dęba ---- 1 ----
Rogowski Paweł PL Wieliczka Team Global 1 ----
Romaniec Krzysztof PL Wieliczka ---- 0 TAK
Rychlicki Dariusz PL Wołkowyja Pogromcy kilometrów 1 ----
Rysiewicz-Bochenek Katarzyna PL Nowy Sącz Pozytywka 1 ----
Ryż Konrad PL Słopnice ---- 1 TAK
Sadura Kinga PL Warszawa Ahoj Przygodo! 1 ----
Sady Piotr PL Kalisz ---- 0 ----
Sadziak Michał PL Dąbrowa Górnicza Klub emerytów 1 TAK
Sczyrba Andrzej PL Kraków Clico Team 0 ----
Sendor Igor PL Kraków ---- 0 ----
Siara Bartłomiej PL Radom Radomskie Morsy 0 ----
Sienkiewicz Władysław PL Gdynia Sam w lesie 1 ----
Sikorski Robert PL Wrocław OD&D 1 ----
Skoczylas Ewelina PL Kraków ---- 0 ----
Skoczyński Artur PL Bielsko Biała Tatrowe Sprawy 1 ----
Skolimowska Katarzyna PL Żabokliki YRTS 1 ----
Skolimowski Adam PL Żabokliki EuRoPol GAZ S.A. 1 ----
Stach Tomasz PL Piekiełko Aligator TEAM 1 TAK
Stankiewicz Szymon PL Gliwice ---- 1 TAK
Stawiarz Paweł PL ---- 1 ----
Stefańska Dorota PL Warszawa Started Training Only Yesterday 1 ----
Stepak Włodzimierz PL Rudzica KB Aktywni Konin 0 ----
Stępień Franciszek PL Warszawa San Escobar Team 1 TAK
Strzałkowski Marcin PL Kraczkowa ---- 0 ----
Svach Janusz PL Katowice Browar domowy Garaż 1 ----
Sypek Damian PL Sosnowiec ---- 1 ----
Szczepaniak Tomasz PL Nowy Sącz ---- 0 ----
Szczepaniuk Karol PL Radzyń Podlaski ---- 1 TAK
Szczerba Andrzej PL Sosnowiec 100 MCP 1 ----
Szeliga Jacek PL Wrocław Szeliga Team 0 ----
Szemik Łukasz PL Żywiec ---- 1 ----
Szlachcic Tomasz PL Kraków Tętno pulsu 1 ----
Szpankowski Grzegorz PL Gliwice ---- 0 ----
Szpilka Magdalena PL Zielona Góra ---- 0 ----
Szydłowski Grzegorz PL Wałbrzych Aktywny Wałbrzych 0 ----
Szymczyk Arkadiusz PL Nowy Targ ---- 0 TAK
Targoni Tomasz PL Warszawa ---- 1 ----
Tobiasz Zbigniew PL Męcina ---- 1 ----
Tokarski Szymon PL Nowy Sącz ---- 0 ----
Tondera Roman PL Myślenice Zgraja Romana 1 ----
Trzaska Marcin PL Kraków ---- 1 TAK
Tutak Michał PL Staszów ---- 0 ----
Tylec Janusz PL Kraków ---- 0 ----
Tymiński Andrzej PL Warszawa ---- 1 TAK
Ulman Lech PL Myślenice Geocaching Małopolska 1 ----
Wadelska Agnieszka PL Szamocin Wybrzeże Klatki Schodowej 1 ----
Wajda Wioletta PL Wiercany ---- 0 TAK
Waleczek Małgorzata PL Frycowa ---- 1 ----
Waloch Dariusz PL Radomsko KIR Radomsko 1 ----
Waloch Tomasz PL Radomsko KIR 1 ----
Wasiak Agnieszka PL Rogów Turbożółwie 1 ----
Wasiak Zbigniew PL Rogów Turbożółwie 1 ----
Wichrzycka Katarzyna PL Gliwice ---- 0 ----
Wierzbowski Sebastian PL Paczków ---- 0 ----
Wikar Michał PL Słopnice Extreme Slopnice Team 1 ----
Winiarski Bartosz PL Kraków Clico Team 1 ----
Witek Tobiasz PL Katowice Studio GTS Katowice 0 ----
Wojdak Sylwester PL Wola Drzewiecka Turbożółwie 1 ----
Wojnar Daniel PL Sosnowiec ---- 0 ----
Wojtas Jakub PL Limanowa ---- 1 TAK
Wołkowicz Magdalena PL Cergowa ---- 0 TAK
Wołkowicz Wojciech PL Śrem ---- 0 ----
Wrocławska Renata PL Mszczonów SKPB Warszawa / Zajopol i Wropolex 1 ----
Wrzosek Barbara PL Warszawa TNT MOTOCROSS 0 TAK
Wytrwał Andrzej PL Wierzbice ---- 0 ----
Zając Anna PL Warszawa SKPB Warszawa / Zajopol i Wropolex 1 TAK
Zaleńska Katarzyna PL Wieliczka ---- 1 ----
Zawiasa Michał PL Skierniewice SSB Sport Team 0 ----
Ziarno Kacper PL Wysocko ---- 0 ----
Zieleziewicz Marek PL Tomaszów Mazowiecki ---- 0 TAK
Zieleziński Sebastian PL Kraków ASO/KGH 1 ----
Zwoliński Piotr PL Warszawa ---- 1 ----
Żołądkiewicz Mateusz PL Drawsko Pomorskie ---- 0 ----
Żyła Natalia PL Kraków ---- 1 TAK
NAZWISKO I IMIĘ
SURNAME AND NAME
KRAJ / MIASTO
COUNTRY / CITY
KLUB / DRUŻYNA
CLUB / TEAM
KST
AST
WP
FEE
Osoby, przy których nazwisku widnieje "0" w kolumnie KST, mimo że w przeszłości startowały już w Kieracie, proszone są
o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Niezgodności mogą wynikać z błędu w imieniu lub nazwisku, tzw. literówki, popełnionego przy wczytywaniu danych z formularza zgłoszeniowego, zmiany nazwiska (dotyczy w szczególności naszych pań) lub zastosowania zdrobnienia imienia np. Jan/Janek.
Potraktowanie zawodnika doświadczonego jako debiutanta ma wpływ wyłącznie na klasyfikację wieczystą maratonu Kierat.
W przeszłości zdarzały się pojedyńcze przypadki, że jedna osoba figurowała w tej klasyfikacji dwukrotnie.